Bazı iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. Kısa süreli hatalar veya kalıcı hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Mümkün olduğuna çevrim dışı olmadan çalışmalarımızı tamamlayacağız.

Google reklamlarının devre dışı bırakması ile ilgili yaptığımız başvuru sonuçlandı. Ve Google Aymega ve Simitsi üzerindeki reklam gösterimini yeniden aktifleştirdi.

Sunucu giderlerini karşılamak amacıyla GoogleAdsense reklamları yerleştirmiştik. Dün Google hesabımızı engellemiş. Engelleme nedeni olarak herhangi gerekçe yok sadece hesabınız askıya alındı yazıyor. Neyse #aymega yı ve #simitsi yi kendi imkanlarımızla sürdürmeye devam etmeye çalışacağım. Olduğu kadar.

#aymega ve Aymega Kullanıcılarını güvende tutmak amacıyla güvenliğinden emin olmadığımız içerisinde dosya indirme linki bulunan iletileri siliyoruz. Kişisel verilerinizin güvenliği için emin olmadığınız bağlantıları tıklamayın veya ilgili bağlantı ile inen dosyaları açmayın.

Sevdiklerinize gül verin. Gülünüz yoksa gülü verin. (Mevlana)

Aydın incirliova’da sabah 8 den bu yana elektrikler kesik. Planlı bakım çalışması varmış. Mobil internet hızı çok düşük. Şuan zor şartlar aldında yazıyorum :) Elektrik internet olmadan yaşamak zor olsa gerek çok kötü alışmışız :)

FotVid Uygulamasını Yüksek maliyetler nedeniyle AppStore’dan kaldırma kararı aldık. #aymega uygulaması FotVid üzerinden açılıyordu. Simitsi içerisindeki bağlantılardan AyMeGa’yı kullanmaya devam edebilirisiniz.

#aymega da reklamlarınızı yayınlayabilmeniz için reklam modülünü aktif ettik. Reklamlarınızın yayınlanabilmesi için cüzdan hesabınızda paranızın olması gerekmektedir.

#aymega kullanıcıların ürettikleri ve yayınladıkları İçerik’lerden ilgili mevzuat gereği hiçbir şekilde sorumlu değildir. İlgili mevzuatın öngördüğü usullere uygun bildirilen ve hukuka aykırı olduğu düşünülen bir içeriği kontrol etmek ve teknik olanakları dâhilinde o içeriği çıkarmakla yükümlüdür.

Elektrikte KDV %18 den %8 e düşürüldü. Günlük kullanım limiti ise 8kwh aylık 240kwh ya yükseltildi.

Elektrik tarifelerinde indirim bekleyen vatandaşlar ve esnafın gözü 1 Mart’ta olacak.

Simitsi'de reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Simitsi Reklam kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca yayınlanması yasak olan reklamların silme, yayından kaldırma ve hesabınızı kalıcı olarak kapatma hakkımızın olduğunu unutmayın. https://simitsi.com/reklam #aymega #simitsi

2018 den bu yana reklamsız ve hiç bir kişi, kurum veya kuruluştan maddi destek almadan yayın hayatını sürdürmeye çalışdığımız Simitsi'de reklam yayınlamaya başladık. Mümkün olduğunca az reklam göstermeye çalışacağız. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.
#aymega #simitsi

مَا يَلْفِظُ مِن قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَقِيبٌ عَتِيدٌ
“İnsan hiçbir söz söylemez ki, yanında gözetleyen yazmaya hazır bir melek bulunmasın.”

Kaf suresi 18. ayet

#aymega

“Söz ağızdan çıkana kadar senin esirindir. Ağızdan çıktıktan sonra sen onun esiri olursun.” Hz. Ali

#aymega

Aymega'da bu ay 2729 Reklam gösterimi olmuş. Toplamda 1,19 TL para kazanmışız. Bu hızla gidersek 1 aylık maliyetlerimizi 20 Yılda karşılayabileceğiz :)

#aymega

#simitsi de bakım çalışmalarını şimdilik tamamladık. Simitsi yi kullanmaya devam edebilirsiniz.

#aymega

#simitsi bakımda. En kısa sürede yeniden aktif olacak. Bakım çalışmalarımız sürüyor.

Yıl 2007 Kütahya Kalesinden Kütahya Tanıtım videosu çalışmalarımızdan arşivden :)

Ünlü yazar Haydar Dümen hayatını kaybetti. Ünlü yazarın ölüm nedenin koronavirüs olduğu açıklandı. 91 Yaşındaki Ünlü yazarın 11 gündür tedavi gördüğü ifade edildi.

#aymega